21 Nisan 2018 Cumartesi

Köpeğin Doğum Günü


Pazartesisi de tatil olan bir hafta sonundan herkese merhabalarrr !!!
Bugün için sizlerle paylaşmayı planladığım başka bir yazı vardı aklımda ama pastasal bir haber okuyunca ben de gündemi hemen değiştirdim.
Tokatlı bir bey, 1 yaşındaki kangal cinsi köpeğinin doğum gününü kutlamak için 5 katlı bir pasta yaptırmışşşş :) Kulağa çok ilginç gelse de köpeğini aileden biri gibi görmesi çok samimi geldi bana:) Kimsenin fikirlerine karışamayız değil mi ?
Kendisiyle yapılan röportajda; ‘’Köpeğimizin doğum gününü kutlamak istedik. 5 katlı bir yaş pasta yaptırdım. Hayvan sevgisi bu işte. Bizler onların bir parçasıyız, onlar da bizim bir parçamız. Her şartta, güzel şekilde yaşamları için elimizden geleni yapmalıyız. Ben köpeğimi çok seviyorum. Bunların da bu hayatta yeri olduğunu tüm Türkiye, dünya duysun diye böyle bir şey yaptım" demiş.
Ardından da pastanın köpeğin dokunmadığı kısımları yakınlarına dağıtacağını söylemiş.
Ben saygı duydum, sizler ne düşünüyorsunuz?
Çokça sevgiler
Sibella

*Hürriyet.com sayfasından alıntı yapılmıştır.
Share:

10 yorum:

 1. Kıskandım. Ben 35 olacağım yakında. Ben de isterim 😉

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Haha, kıskanılmayacak gibi de değil hani. Ben de istiyorum çok şey istemiyoruz yani :))

   Sil
 2. Bende bizim Muhittin doğum günü kutladım 😁😊çokta güzel bir şey yapmış bence örnek olsun yalnız pastayı bende kıskandım doğrusu 😁😊 sevgiler canım benim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evcil hayvanlarımız zaman içinde aileden bi parça oluyorlar ne güzel olmuş :)) Benden de kocaman sevgilerrr🤗

   Sil
 3. Biraz abartmış gibi geldi bana.

  YanıtlaSil
 4. Köpekler aslında en sadık dostlardır. Küçükken böyle bir hikaye anlatmıştı öğretmenim. Sahibiyle birlikte herhün tren garına giden bir köpek,bir gün daha sahibiyle birlikte gara giden köpek trenin sahibine çarpmasıyla birlikte sahip ölü verir. Bu duruma çok üzülen köpek aylardır tran garında sahibini beklemiştir. Bence bu durum herşeyi izah ediyor olmalı. Kalemine sağlık:)

  YanıtlaSil
 5. ben de sevdim bu fikriiiğ :)

  YanıtlaSil

Yorumlarınız için teşekkürler :)